Medikal Tekstil Ürünleri

 Medikal Tekstil Ürünleri

Medikal tekstil denildiği zaman akıllara sağlık çalışanlarının kullandığı tekstil ürünleri gelir. Sağlık çalışanları önlükleri özel dikim olup leke tutmayan kumaştan tercih edilir.Labor Medikal tekstil ürünleri ile rahat çalışma imkanı bulursunuz. Firma uygun fiyata kaliteli ürün satışı yapar.

Hemşire Forması

Hemşire forması alırken kumaşın kalitesi çok önemlidir. Çok yıkandığı için pamuklanma yapmamalı ve mevsim özelliği göstermelidir. Hemşire forması nereden alınır? Hemşire formasına ihtiyacınız varsa firmanın sitesinden özel isim baskılı sipariş edebilirsiniz. Yaka çeşitleri vardır. Her formaya mutlaka cep detayı eklenmiştir. Beden ve renk seçeneği mevcuttur. Taksitler alma imkanı vardır. Kargo ücretsiz olup, tek üründe dahi geçerlidir.

Sabo Terlikler

Sabo terlikler rahat olması ve mikrop tutmamasından dolayı hastanelerde sıklıkla tercih edilir. Eğer ki sağlık çalışanıysanız ihtiyacınız olan her ürünü firmadan temin edebilirsiniz. Sabo terlik fiyatları piyasaya göre daha uygundur. Standart ayak numarasına göre üretim yapılmıştır. Renk ve model çeşitleri mevcuttur. Aldığınız ürün olmazsa değişim imkanı vardır. Daha fazla bilgi ve sipariş için firmanın sitesini takip edin.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun