Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cep – Habercep.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. MEGA HOLDİNG BALMİRA SETA , EFSANELER LİSTESİNE GİRDİ

MEGA HOLDİNG BALMİRA SETA , EFSANELER LİSTESİNE GİRDİ

haber haber -
46 0

Geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen Ukrayna ve İngiltere ayağı olan Legend Fashion Magazin Türkiye’de Yılın Efsanelerini seçti

Legend Fashion Magazin imtiyaz sahibi Oksana Kuznetsova tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen sunuculuklarını Tayyar Işıksaçan ve Bahar Erensayan’ın üstlendiği “Legend Awards Of The Year” Yılın En Efsaneleri ödül töreninin Türkiye ayağı Kuğu Gölü Davet Salonu’nda gerçekleştirilirken yılın en başarılı uluslararası tekstil şirketi ödülü MEGA HOLDİNG BALMİRA SETA, Azad Beshimov ile Gökhan Gök’ün oldu

Ödül töreninde MEGA HOLDİNG BALMİRA SETA tarafından düzenlenen mini defile ödül törenine katılanların büyük beğenisini kazanırken ödül töreninde kısa bir açıklama yapan Azad Beshimov ve Gökhan Gök “Böylesine mükemmel bir törende ödül almanın büyük bir heyecanını yaşıyoruz. Bizleri bu ödüle layık gören sayın halkımıza ve Legend Fashion ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Aldığımız ödül bizleri daha çok motive etti ve daha güzel tasarımlar üretmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar başardıklarımız ve yaptıklarımız gelecekte yapacaklarımızın da bir teminatıdır. Daha güzel tasarımlarla sizlerle birlikte olmaya devam edeceğiz” diyerek duygularını ifade ettiler.

YILIN EFSANELERİ BİR ARAYA GELDİ

Geceye İlyas Salman, Aydilge, Serpil Tamur, İbrahim Konar, Nagihan Karadere, Ozan Koçer, Asil Mucize, Uğur Arslan, Gülmira İbrahimoğlu, Nilay Dorsa, Alper Altun, Uğur Alaattinoğlu, Erdoğan Arıkan, Güvenç Kurtar, Ferah Zeydan gibi ünlü isimler katılırken kendilerine verilen ödüllerini de aldılar.

Ödül törenine sette olmasından dolayı katılamayan Murat Serezli törene gönderdiği video ile teşekkürlerini ve törene katılamamasından dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirilirken başarılı oyuncuya da “Yılın En Başarılı Oyuncusu Ödülü” verildi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir