Need for Speed Heat tanıtımı

 Need for Speed Heat  tanıtımı

Electronic Arts tarafından açılan internetten sitesindeki geri sayım bitti. Sevilen yarış serisinin yeni oyunu hakkındaki bilgiler ortaya çıktı.

Ortaya çıkan bilgilere göre Need for Speed‘in yeni oyununun ismi daha önce de konuşulduğu gibi “Need for Speed: Heat” olacak. Ayrıca oyun, hikaye tabanlı açık dünya oyunu olacak ve oyunseverler bu oyunu sadece çevrimiçi oynamayacaklar.

Yarış oyunlarındaki ilgi çekici etkenlerden olan hava durumu yeniliklerle geliyor. Ortaya çıkan bilgiye göre Need for Speed: Heat’te yağmur sıklığı fazla olacak ve oyunda gün dönümü olmayacak. Oyunun zaman dilimini ise genel olarak gece beylikdüzü escort oluşturuyor.

NFS: Heat‘in grafikleri ve ayar mekaniği 2015 yılındaki NFS oyunuyla aynı olacak. Bu da Need for Speed: Heat’in , FIFA serisinde de kullanılan Frostbite Engine oyun motoruna sahip olacağını gösteriyor.

Oyunun hikaye modundaki ana karakter bir kadın olacak. Tüm hikayede bu kadını canlandırıp hayat vereceğiz. Ayrıca gerçekçilik bakımından önemli bir unsur olan araçların hasar durumu da değişkenlik gösterecek. Oyuncuların arabalarını kullanmak için hasar almamaları gerekecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun