Netflix Dizi Önerileri! İzleyenleri Bağlayan Diziler

 Netflix Dizi Önerileri! İzleyenleri Bağlayan Diziler

Netflix Dizi Önerileri! İzleyenleri Bağlayan Diziler

Artık dizi ya da film izlemek isteyince direkt Netflix’e giriyoruz. Her geçen gün güncellenen listesiyle de karşımıza çok iyi filmler ve diziler çıkarıyor. Biz de izleyenleri bağlayan dizi önerileri hakkında kısa bilgiler aktaracağız.

Buna ek olarak başka bir tavsiyemiz daha olacak: Netflix dizi önerileri dediğimizde Blog Aracı sayfasına mutlaka bakın. Burada güncellenen listeleri bulacaksınız. Her zaman güncel bir sayfa olmasından dolayı son derece güvenilir ve keyiflidir.

Kaynak: Blogaraci.com

Dark

Bir Alman yapımı olan Dark sizi tamamen içine çekecek. Her saniye dikkatli izlemek zorundasınız çünkü bir saniyesine bile dikkat etmezseniz çok büyük olaylar kaçırabilirsiniz. Evet, bu dizi tam olarak böyle.

Farklı zaman dilimlerinin olduğu dizi, bir çocuğun ormanda kaybolmasıyla başlıyor. Daha sonra kaybolan çocuğu arayan dört aile her seferinde kendilerine dair yeni şeyler keşfediyor.

The Umbrella Academy

Fantastik bir konusu olan dizi ilginizi çekecek. Eğer çok fazla sıradan olmasın diyorsanız The Umbrella Academy, tam size göre olabilir. Dizide Umbrella Academy olarak bilinen süper güçleri olan ve birbiriyle pek de anlaşamayan bir ailenin hikayesi anlatılıyor. Akademidekiler ise kendilerini büyüten babalarının gizemli ölümünü çözmek için bir araya gelirler.

İzlerken hem şaşıracaksınız hem de eğleneceksiniz.

Outlander

İki farklı zamanda geçen dizi sizi kendine bağlayacak. 1945 yılında yaşayan ve evli bir savaş hemşiresi olan Randall, bir şekilde 1743 yılına yolculuk eder ve orada İskoç savaşçısı olan Jamie Fraser ile evlenmek zorunda kalır. Zamanla bu yakışıklı savaşçıya karşı bir şeyler hissetmeyen başlayan Randall iki farklı zamanda, iki farklı erkek arasında kalacak.

Atiye

Başrolünde Beren Saat’in yer aldığı dizi, Türk yapımıdır. Aynı zamanda fantastik bir konusu olduğu için de ilgi çekiyor. Eğer böyle dizileri seviyorsanız Atiye’yi izleyebilirsiniz. Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da oldukça sade bir hayat sürer. Fakat bir gün en eski tapınak olan Göbeklitepe’de yapılan bir keşfin ucu kendisine dokunana kadar. Bir araştırmayla başlayan görev, akıl almaz yerlere doğru ilerler.

Blog aracı sosyal içerik platformu ile dizi ve film önerileri için en yeni hatta en güncel tavsiyeleri almak için yandaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İşte sizlere Netflix dizi önerileri! İzleyenleri bağlayan dizilerin başında sizlerle paylaştığım Atiye, The Umbrella Academy, Dark ve Outlander geliyor. Tabi bu listeyi uzatmak da mümkün. Ama öncelikle bu dizileri araştırın ve aralarından seçim yapın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun