OPPO Find X5

 OPPO Find X5

Canalys raporuna göre yüzde 9’luk pazar payı ile dünyanın en büyük dördüncü akıllı telefon üreticisi konumunda bulunan OPPO, yakın zamanda Find X5 serisini kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Akıllı telefonların tanıtım tarihi yaklaştıkça ortaya çıkan sızıntıların ve raporların sayısında ciddi bir artış yaşanırken, kısa süre önce serinin standart modelinin işlemcisi belli oldu.

Akıllı telefon sektöründe güvenilir sızıntıları ile ön plana çıkan Digital Chat Station, yakında tanıtılması beklenen Find X5 serisi ile ilgili paylaşımlarına tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak Station, serinin standart modelinin işlemcisi başta olmak üzere bazı teknik özelliklerini sızdırdı.

Ön tarafta nokta şeklinde konumlandırılmış 13 Megapiksel selfie kamerası yer alırken, arka tarafta OIS destekli 50 Megapiksel ana kamera ve 50 Megapiksel ultra geniş açılı ve 13 Megapiksel derinlik sensöründen oluşan üçlü kamera kurulumu bizleri karşılıyor.

80W kablolu, 50W kablosuz ve 10W ters kablosuz şarjı destekleyen 5.000 mAh’lik bataryadan beslenen cihazın kutudan çıkar çıkmaz Android 12 tabanlı ColorOS 12.1 arayüzünü çalıştırması bekleniyor.

OPPO Find X5’in sızıntılara göre serinin diğer üyeleri ile birlikte mart ayında düzenlenmesi beklenen Çin etkinliğinde kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun