Otokonum

 Otokonum

         Opet otokonum, geniş filoya sahip şirketlerin sıkça kullandığı bir sistemdir. Otobil sistemine üye olan araçlarınızın nerede olduklarının, yakıt bilgilerini, konumlarının detaylarını ve aracın kullanım detayı gibi bir çok bilgiyi öğrenebilirsiniz. Web sitemizden yada çağrı merkezimizi arayarak işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Kurumsal veya bireysel farklı bir çok sektördeki firmalara araçlarına dair, konumları, çalışıp çalışmama durumu, hızının ne kadar olduğu, araç ne kadar yakıt harcamış, araç kullanıcısının sürüş şekli ve performansı, tüm bu hareketliliklerin maliyet kazanç yöntemi kapsamında ki bilgileri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kullanıcılarımızın istediği tarih aralıklarında raporlama yapma hizmeti sunan, yönetim takip sistemidir.

 Müşterilerimizin veya şirketlerin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre geliştirmelere açık, sağlam, hızlı ve en önemlisi hesaplı bir üründür.

Neden otokonum derseniz eğer;

  • Tek bir sistem üzerinden takip imkanı sağlamaktadır.
  • Geniş filoya sahip şirketlerde kullandıkları personelde tasarruf sağlanabilir.
  • Akaryakıt tasarrufu
  • Vakit tasarrufu
  • Araç kullanıcısının sürüş raporu
  • Araç kullanıcıları için, şoför takibi, kullanımlarını değerlendirme ve buna bağlı sigorta ve bakım gibi maliyetlerin düşüşü
  • Aracın ve kullanıcısının güvenlik önlemlerinin alınması
  • İstenilen zamanda bilgi alımı
  • Maliyetin takip edilmesi

Gibi bir çok imkan ve kolaylık sağlamaktadır.

         Hem otobil hem de otobil otokonum üyesi olursanız eğer otobil sistemi ile maliyet takibinizi detaylarıyla öğrenebilir araçlarınızda akaryakıt kısıtlaması, haftalık veya aylık ödeme yaparak işlerinizi hızlandırabilir ve kolaylaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra otokonum sistemi ile de öncelikle araç kullanan personellerinizin can güvenliği için adım adım takip edebileceğiniz araç çalışıyor mu çalışmıyor mu öğrenebileceğiniz ve gerekirse müdahale edebileceğiniz bir sistemdir bu sistemle hem gereksiz personel alımınızı hem araçlarınızın istenilen durumlarda mı kullanıldığını öğrenmiş olacaksınız. Bu bilgilere otobil web sitemizden öğrenebilirsiniz. Giriş bilgileriniz elinizde yoksa müşteri hizmetlerimizi arayarak kullanıcı adı ve şifre gibi giriş bilgilerinizi öğrenip sistemimize girebilir, takip detaylarını inceleyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun