Özel Olarak Üretim Yaptırabileceğiniz Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

 Özel Olarak Üretim Yaptırabileceğiniz Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Geniş boyutlu, kalabalık gruplara yiyecek üretimi yapılan yerlerde kurulan mutfaklar endüstriyel mutfak olarak adlandırılır.  Bu mutfaklarda kullanılan ekipmanlar özel imalat gerektiren ürünlerdir.   Dünyadaki tüm mutfakların pişirme tekniklerine göre değişkenlik gösteren mutfak ekipmanları günümüzde ileri teknoloji ve dünya standartlarındaki kalitesiyle ülkemizde başarıyla üretilebilmektedir.

Sanayi Tipi Mutfak Ekipmanları

İşletmelerin hizmet verdikleri alanlara göreihtiyaçları olan sanayi tipi mutfak ekipmanları değişkenlik gösterir. Doğru seçilmiş ekipmanlar her koşulda işletme maliyetlerini azaltmaktadır. Aynı zamanda üretim kaliteniz, işin devamlılığı, çalışan personeliniz ve müşteri memnuniyetiniz olumlu anlamda artacaktır.

Sanayi tipi bir mutfakta; hijyen koşullarına uygun malzemeyle üretilmiş çalışma tezgâhları, evyeler, hazırlık ekipmanları (kesiciler, dilimleyiciler, ovucular, doğrayıcılar, mikser v.b), dondurucular, dikey ve yatay buzdolapları, çelik raflar, salata barları, pişiriciler gibi ürünler bulunmalıdır.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Endüstriyel mutfak ekipmanları satın alırken, hijyen koşullarına uygun malzemelerle üretilmiş olmasına, ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun sertifikalarının olmasına, garanti belgeleri, yedek parça temini ve çeşitliliğiyle sektörde kendini kanıtlamış bir markanın ürünü olmasına dikkat edilmelidir.

Endüstriyel mutfak imalatı yapılırken ilk iş olarak doğru planlanmış bir tasarım projesi olması çok önemlidir. Bu proje doğrultusunda ihtiyacınıza göre özel olarak üretilmiş ekipmanlar ile proje uygulaması tamamlanmalıdır. 

Endüstriyel mutfak kurulum imalatı aşamasında maliyet ve bütçe en önemli kalemlerden biridir.  Maliyet ve ekipman seçimi direkt olarak üretim aşamasını da etkilediğinden en verimli ekipmanları alabilmek için doğru bir maliyet planlanması yapılmalıdır. Endüstriyel mutfak tasarımlarında işletmelerin tarzları, ürün çeşitliliği, yerel veya uluslararası özellikleri dikkate alınarak ekipmanların anahtar teslimi fiyatlandırması yapılmalıdır.

Krom mutfak malzemeleri

Paslanmaz çelik malzemeden yapılmış pek çok ürün artık hayatımızda yer alır. Endüstriyel mutfaklarda ise en çok kullanılan malzemelerin başında geliyor. Krom; çelik malzemenin yaklaşık yüzde 10-25’lik bir bölümünü kapsar. Krom mutfak malzemeleri element demir üzerine çıkarak ürünlerin paslanmasını engeller.

Müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımız, sertifikalarımız, dünya standartlarına uygun kalitemiz ve geniş ürün yelpazemiz ile projelerinize en uygun fiyatlarla endüstriyel mutfak ekipmanlarınızı üretebilmekteyiz.

buy project professional 2016

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun