Pergola Perde Özellikleri

 Pergola Perde Özellikleri

Perde deyince ilk akla gelen şıklığı ve sahip olduğu özellikleridir. Yeni perde sistemi taktırmayı düşünenler içinde bu öncelikler genellikle aynıdır. Görsellik açısından mekâna katma değer katması, kullanımın kolay olması, enerji tasarrufu sağlaması ve sunduğu konfor ile pergola perde sistemleri kullanıcı dostudur. Bunun yanında yapılabilecek Led aydınlatmalar ile ortama farklı bir şıklık katar. Kişiye özel kumaş seçimi ile müşteri zevkini ön planda tutmayı amaçlar ve dört mevsim uygulanıyor olması ile fonksiyoneldir. Ayrıca ayaklarda kullanılan profil veya ahşap yapının estetikliği sayesinde görsellik ve güven hissini bir arada sağlayabilir.

Kişiye Özel Motorlu Perde

Herkes kendini özel hissetmek ister ve yapılan kişisel seçimler kendini özel hissetmenin en esaslı yoludur. Motorlu perde sistemlerinin kişiye özel renk, desen ve model seçimlerine fırsat tanıması işte bu anlamda bir avantajdır. Ayrıca uzaktan kumandalı ve botonlu modelleri ile ister yerinden kalkmadan ister sadece bir butona basarak kontrol etme kolaylığı sağlar. Sessiz ve güçlü motorun sayesinde kullanıcısını hiç üzmeden,perdelerini istediği şekilde açıp kapatmasına fırsat tanır. Seçim yaparken kişiyi yönlendirebilecek, seçimlerinde doğru karar vermesine yardımcı olabilecek bir ekiple çalışmakta bu tercihlerde önemlidir. İşte Gündüzler perde sistemleri uzman kadrosu ile çekinmeden aranabilecek, projelendirme aşamasında yardım alınabilinecek sektöründe öncü firmalardan biridir.

Zip Perde Nasıl Olmalıdır?

Kendine has özellikleri ile akıllı perde sistemleri içinde ön sıralara gelen Zip perde sistemleri kendine has özellikleri olan stor perde uygulamasıdır. Sofistike görünümü yanında kumaş ile diğer parçaları arasında uçtan uca uyum sağlaması ile de boşluk bırakmadan koruma sağlar. Hem konutlar hem de ticari mekânlar için uygun olması, şıklık ve fonksiyonellik açısından onu zenginleştirmektedir. Öncelikle bu sistemde kullanılan perde kumaşının su geçirmez olması gerekmektedir, çünkü genel amaç olarak dış mekân perde olarak kullanılmaktadır. Güneş kırıcı özelliği sayesinde UV ışınlarına dayanıklı olması ve ışık geçirgenliğinin %5-6 geçmemesi gerekir. İşte bu konularda uzman ve işini seven bir ekibin yönlendirmesi ile doğru seçimler yapmak mümkündür ve bu anlamda Gündüzler perde sistemleri müşterilerine her türlü profesyonel desteğe hazırdır.

autocad lt satın al

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun