Rabbit Ferhat Kimdir, Hangi Alanda Çalışmalar Yapar?

 Rabbit Ferhat Kimdir, Hangi Alanda Çalışmalar Yapar?

Rabbit Ferhat 26.05.1984 Ankara’da doğmuştur ve çocukluğunu da Ankara’da geçirmiştir. Küçük yaşlardan itibaren dövmelere ilgi duymuş ve gençliğinde ilk dövmesini yaptırmıştır. 2000 yılına gelindiğinde 16 yaşında ilk dövmesini yaptıran Rabbit Ferhat için ilk dövmesi sadece bir başlangıç olmuştur. Bu tarihten sonra sürekli yeni dövmeler yaptıran dövmeler konusunda uzman isim bir süre sonra da tattoo modelliğe başlamıştır. 2004 yılına gelindiğinde 20 yaşında olan Rabbit Ferhat artık birçok dövmeye sahip olarak dövmeler konusunda modelliğe adım atmıştır. Modellikle de ismini duyuran Rabbit Ferhat hobi olarak yaptırdığı dövmeleri daha da ilerletmiş ve meslek haline getirmiştir.

Rabbit Ferhat İsmini Dövme Severlere Dövmeye Olan Tutkusuyla Duyuruyor 

Genç yaşta dövme yaptırmaya başlayan Rabbit Ferhat dövme ile olan bağını hiçbir zaman koparmamıştır. Dövmelerle olan bağı sürekli olarak gelişen dövme severlerinin sevdiği isim yaptırdığı birçok dövmeyle ve dövmelerle olan ilişkileriyle birçok kişiye de örnek olmuştur. Modelliğe kendisi için meslek haline getirdiği dövmelerin görüntüsünü yansıtmak için başladığını söyleyen Rabbit Ferhat, kendi tutkusu olan dövmelerin diğer insanların da tutkusu olabileceğini düşündüğü için kendi vücudundaki dövmelerle modellik yapıyor ve bu modelliği de dikkat çekiyor.

Dövmeler insanların çeşitli sebeplerle vücutları üzerine yaptırdığı çizimlerdir ve birçok amaçla yapılabilir. Kimi zaman bir anı için kimi zaman ise sadece estetik zevk için. Dövmeler vücut üzerinde uzun süre kaldığı için dövmelere geçici bir zevk demek zordur, dövme yaptıran kişiler bunları vücudunda uzun seneler boyunca taşır. Rabbit Ferhat dövmenin seneler boyunca geçmeyen bir tutku olduğunu kanıtlayan isimlerden birisidir. Dövme severlerin görmeyi sevdiği ve dövmelere ilgi duyan, yaptırmak isteyen birçok gencinde kendisine bakarak örnek aldığı Rabbit Ferhat seneler boyunca dövmelere olan tutkusunu azaltmamış ve tutkusunu hep büyütmüştür. Dövmelerin kendini ifade etmenin estetik bir yolu olduğunu düşünen isim vücudundan örnekler de koyarak birçok genci, dövme meraklısını dövmelere daha da ısındırmaktadır.

İnstagram sosyal medya hesabından ( https://www.instagram.com/rabbitferhat/?hl=tr ) da kendisini takip edeceğiniz Rabbit Ferhat işini tutkuyla sürdürmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun