Rainbow Six Siege Bu Hafta Sonu Ücretsiz Olacak

 Rainbow Six Siege Bu Hafta Sonu Ücretsiz Olacak

Ubisoft’un takım tabanlı taktiksel shooter oyunu Rainbow Six Siege, bu hafta sonu kısa bir süreliğine ücretsiz olacak. PS4, Xbox One ve PC oyuncuları 15 Şubat ile 20 Şubat tarihleri arasında etkinlikten faydalanarak oyuna giriş yapabilecek.

Rainbow Six Siege Çılgınlığı Sürüyor

Ayrıca oyunu ücretsiz hafta sonu etkinliğinden sonra beğenip satın almak isterseniz de iyi haberlerimiz var. Bu 5 günlük süreçte kaydettiğiniz bütün ilerleyişi taşıyabilecek, tam sürümde de devam ettirebileceksiniz. Böylece kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Şu anda tam sürümü de indirimde olan Rainbow Six Siege için yeni içerikler ve sezon da yolda. Operation Chimera adı verilen bu paket PC’ye 19 Şubat tarihinde gelecek ve ilk testler gerçekleştirilecek. Tüm oyunculara ise 6 Mart 2018 tarihinde sunulacak. Ayrıca co-op modu Outbreak de Rainbow Six Siege’in test sunucusuna 30 Şubat’ta gelecek.

Ubisoft bu ayın sonunda Montreal’de düzenlenecek profesyonel Rainbow Six Siege turnuvasında Operations Chimera ve Outbreak modu hakkındaki ayrıntıları bizlerle paylaşacak. Neredeyse üç yıllık olan Siege, hâlâ popülaritesini korumaya devam ediyor ve bolca oyuncu çekiyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun