Realme GT Neo3

 Realme GT Neo3

Realme, üst düzey amiral gemisi akıllı telefonu olan Realme GT Neo3 ‘ü bu ayın sonunda piyasaya sürecek. Ancak şirket, etkinlik tarihi hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Son haftalarda ise akıllı telefona dair pek çok sızıntı ve ayrıntı yer alıyor. Yeni sızıntılarda ise telefonun gerçek görüntüleri var. İşte detaylar.

Weibo‘da yer alan bir tahminci, yeni Realme GT Neo3 görüntülerini ortaya çıkardı. Posterde yalnızca telefonun arka kapağı ve kamera kısmı yer alıyor. Aynı zamanda fotoğraflar, modelin üçlü kameraya sahip olacağını gösteriyor.

Bir önceki raporlara göre cihaz, MediaTek Dimensity 8100 işlemciyle çıkacak. Bu işlemci, 4 büyük korteks, 8 çekirdek ve TSMC 5nm işlemi tarafından destekleniyor. İşlemcinin AnTuTu puanı ise Snapdragon 888’den daha yüksek.

Realme GT Neo3, 150W hızlı şarj cihazını alan ilk akıllı telefon. Aynı zamanda cihazın 4599 mAh pil ile geleceği düşüncesi yer alıyor. Bu da şarj cihazının yalnızca 5 dakikada yüzde 0 ile 50 arasında şarj etme kapasitesine sahip olacağını gösteriyor. Tamamen şarj etmek ise 12 dakika sürüyor.

Ayrıca verilere bakıldığı zaman cihaz, 6,7 inç FHD+ 120Hz OLED ekrana sahip olacak. 10Bit renk derinliğini de desteklemesinin yanı sıra ultra dar çerçeve tasarımında yer alıyor. Xiaomi Mi12 tarafından da kullanılmış olan ve arkaya monte edilmiş 50 Megapiksel Sony IMX766 ana kamerası, OIS optik görüntü sabitlemeyi de destekliyor. Akıllı telefon aynı zamanda Blue, Gold ve White olmak üzere üç renk çeşidi olacağı iddia ediliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun