Rockstar müjdeyi verdi

 Rockstar müjdeyi verdi

Max Payne’in geliştiricisi olan Remedy Entertainment, ilk iki oyunun remake’i için müjdeyi verdi. 2001 ve 2003 yıllarında çıkan Max Payne ve Max Payne 2: The Fall of Max Payne yeni nesil konsollara ve Windows bilgisayarlara yenilenmiş şekilde geliyor.

Remedy Entertainment ve Rockstar Games, Max Payne ve Max Payne 2: The Fall of Max Payne remake için yeniden bir araya geliyor. PS5, Xbox Series X/S ve PC için sunulacağı düşünülen yeni Max Payne yapımlarının daha gerçekçi bir oynanışa ve göz alıcı grafiklere sahip olması bekleniyor.

Remedy’nin Northlight Engine oyun motoruyla geliştirilecek Max Payne 1 ve 2’nin, Rockstar tarafından finanse edileceği ifade edildi. Ayrıca Remedy tarafından geliştirilen Control gibi AAA prodüksiyonlu bir oyun olacağı garantisi verildi. Bu, Rockstar’ın daha önceki Grand Theft Auto: The Trilogy felaketine benzemeyeceğine yönelik bir işaret olabilir.

Yeniden yapılacak Max Payne serisiyle ilgili açıklamalarda bulunan Rockstar Games Kurucusu ve CEO’su Sam Houser şunları söyledi:

“Remedy’deki arkadaşlarımız, orijinal Max Payne oyunlarını yeniden yapmak için bize geldiklerinde çok heyecanlandık. Remedy ekibinin yıllar içinde yarattığı çalışmanın büyük hayranlarıyız ve bu yapımların yeni versiyonlarını yapmak için sabırsızlanıyoruz.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun