Saç Kaybı Kaderiniz Değil!

 Saç Kaybı Kaderiniz Değil!

 

Çağlar boyunca süregelen bir çok güzellik akımında, estetik ve görsel anlayışlar değişikliğe uğramış. Bir kültürde uzun boy Güzelkent diğer kültür bunu bir güzellik ölçütü olarak görmüyor olabiliyor. Ancak, geçmişten günümüze kadar insan oğlunun güzelliğini tamamlayan ve evrenselliği tescilli olan saç, günümüzde de kadın erkek bir çok insanın ortak problemi konumunda. Teknolojinin gelişmesiyle kellik kader olmaktan sıyrılarak, estetik bir operasyon ile düzeltilebilen bir cilt problemi halini alıyor.

Maya Estetik Farkıyla Saç Tedavisi

Alanında uzman kadromuz ile İstanbul, Antalya ve Balıkesir’de bulunan bir çok güzellik merkezimizde, siz değerli hastalarımıza güzellik dağıtıyoruz.Saç dökülmesine bağlı oluşan başın üst kısmındaki kellik, çeşitli yöntem ve tekniklerle yapılan saç ekimi ile kalıcı bir şekilde tedavi edilebiliyor.

Eğitimlerini ünlü üniversitelerde tamamlamış ve hatırı sayılır derecede bu işlemi yapabilen dev kadromuz ile, Maya Estetik olarak hastalarımızın memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Saç Ekim Süreci ve Çeşitleri

Baştaki saçların bir çoğu hızla dökülse bile ensemdeki saçların dökülmediğini biliyor muydunuz? İşte bu bileğiyle dayanan bu hizmet, ensedeyiz kıl köklerinin alınıp başın üst kısmında uygun yerlere yerleştirilmesi mantığındaki dayanıyor.Maya Estetik olarak firmamızda saç analizinin ardından duruma ve cilt yapınıza göre üç ekim yönteminden birimi uygulama kararı alıyoruz.

İğne korkusu, kan tutması, operasyon stresi gibi hastada oluşan olumsuz duyguların, işlemi engellemesi durumunda tercih edilen bir yöntem olan uykuda ekim işlemi, hastanın rahatlaması ve operasyonun olumlu geçmesi açısından oldukça faydalı.

Firmamızın uyguladığı bir diğer ekim tekniği Okan FUE ile kesisiz, dikişsiz bir operasyon ile saçlarınızı çoğaltmak mümkün oluyor. Enseden tek tek alınan saç köklerinin saçsız yerlere ekilmesi işlemine verilen isim olan FUE oldukça başarılı bir uygulama.Saçlarınızın azlığı psikolojik olarak olumsuz etkiliyorsa size uygun Maya Merkezimize bekliyoruz.

https://www.mayaestetik.com/hizmetler/sac-tedavileri/sac-ekimi-fue/

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun