Samsung için şok iddia

 Samsung için şok iddia

Samsung, geçtiğimiz yıl Galaxy S21 serisini pazara sürdüğünde kutudan şarj aletini çıkararak bir eksiklik yapmıştı. Artık amiral gemisi modellerinde şarj aletini çıkardığını açıklayan firma, uyguladığı politikanın karbon ayak izi salınımını azaltmak için olduğunu belirtmişti.

Samsung, 2020 yılında Apple’ın şarj aleti göndermeme kararıyla dalga geçmişti. Fakat şirket, bir süre sonra aynı tutumu kendi de amiral gemisi telefonları için sergiledi. Samsung, başta sadece amiral gemisi modellerinde uyguladığı bu kararı, artık giriş seviyesinde bulunan telefonlar için de uygulayacak. Ek olarak Apple’ın aldığı bu karar en baştan beri bütün akıllı telefon seviyelerini kapsıyor.

Avrupa’da bulunan akıllı telefon tedarikçileri, Samsung için gündeme gelen bu dedikoduları doğruladı. Fakat teknoloji devi, bu söylentiler için henüz resmi bir açıklama yapmadı. Samsung’un kutulardan şarj aletlerini çıkarma kararının, yeni çıkacak Galaxy A13, Galaxy A23, Galaxy M23 ve Galaxy M33 modellerini de kapsayacağı tahmin ediliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun