Sanayinin başkenti Bursa’da gelişen teknoloji

 Sanayinin başkenti Bursa’da gelişen teknoloji

Teknolojin ilerlemesiyle gazetelerden haber okuma kültürü git gide azalarak şimdiler de bitme noktasına geldi. Yeni çağda artık insanlar haberleri internet üzerinden okur hale geldi. Fakat internette para kazanma hırsı yüzünden yapılan birçok yalan haber olduğundan, insanlar internette okudukları haberlerin gerçeklik payına çok da inanmıyorlar.Bursa haber adlı site yaptıkları doğru ve tarafsız haberlerle okurlarına güven hissi kazandırmış durumda.

Bursa gündem haberleri yaparken habercilik kurallarının tamamına riayet ediyor.  Haberleri çok okunsun diye değil de olan biteni vatandaşlar duysun diye yaptıklarından insanlar bu siteyi diğer haber sitelerine göre daha çok tercih ediyor. Sitenin öncelikleri okuyucusunun haberlere rahat ulaşım sağlaması ve haberleri en özet şekilde okuyabilmesi olduğu söylenebilir. Bu önceliği yerine getirmek için de haberleri kategorize haline getirmişler bu şekilde okurlar hangi türden haberlere bakmak isterse o kategoriden istediği türdeki haberlere rahat şekilde erişmiş oluyor. Diğer bir önceliğini yerine getirmek içinse haberleri deneyimli yazar kadrosu vasıtasıyla en az kelimeyle en çok anlamlı biçimde haberleri yayınlıyor.

Bursa haberleriyle Bursa da gerçekleşen tüm olaylardan okuyucularını haberdar etmesiyle yerel haber sitesi olarak tanınan site bu konuda üstün başarı gösterdiği aşikardır. Kadrosunu sürekli yenilerek ve güçlendirerek olaylara daha hızlı erişim sağlıyor ve bu hızı yine haberleri okuyucularına aktarırken de sürdürüyor bu neden gerçekleşen olayları ilk olarak bu siteden okumanız mümkündür.

Bursa gündem sitesi çok fonksiyonlu ana sayfaya sahip bir sitedir. Bu ana sayfanın çok sayıda fonksiyon içermesi okuyucunun siteden daha çok fayda sağlamasını mümkün kılmıştır. Ana sayfasında; çok sayıda kategoriler halinde haberler, canlı borsa ve kur göstergesi, hava durumu ve tarih olmasıyla okuyucularının sayfa girdikten sonra başka bir yere tıklamadan tüm bu bilgileri öğrenebilmesi sağlanmış.

 Site yerel olarak yayım hayatına başlayıp daha sonra kendi geliştirip Dünya genelinde ki haberler yayınlamasıyla Bursa haber diye ayrı bir kategori açma ihtiyacı hissetmiş. Bu kategorinin haricinde Bursa spor diye ayrı bir kategoride açarak takıma da verdiği desteği gösteriyor.

https://www.bursagundem.com

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun