Saracchi ve Marcao İle İlgili Açıklama

 Saracchi ve Marcao İle İlgili Açıklama

Galatasaray takımı teknik direktörü futbolcuları Saracci ev Marcao’nun sakatlıklarına rağmen maça çıkmak için istekli olmalarına çok sevindiğini belirtti. Sivasspor ve Galatasaray karşılaşmasından önce sakatlanan oyuncularda farklı yerlerde olmak üzere hafif ve orta derecede zorlama olduğu belirtilmişti. Marcao’nun sakatlığı daha çok ön kas grubunda, Saracchi’nin ise sol kasığında idi. Ancak her iki oyuncu da deplasmana katılmak istediklerini söyledi ve maçtan öne hazır olacak şekilde kafilenin içerisinde yer aldı.

Marcao ve Saracchi’nin Üstün Çabası

Marcao ve Saracchi sakatlıklarına aldırmayıp Sivasspor maçına katılmak için üstün bir çaba sarf etti. Marcao’nun maçtan önce sadece bir antrenmana katılabilmişti. Ama maçta 90 dakika boyunca oynadı. Saracchi’nin durumu biraz daha riskli göründüğü için maça alınmadan yedekte bekletilmesi uygun görüldü. Fenerbahçe deplasmanda oynadığı bu maçı 2-1 aldı. Maçtan sonra fatih terim oyuncularının överek kendisine böyle futbolcuların gerek olduğunu söyledi. Her iki oyuncu da Fenerbahçe’de sol bek oynuyor ve maça çıkmak için çabaları takdir edildi.

Fatih Terim’in Serdar Aziz’i Kadrodan Çıkarması

Fatih Terim uzun yıllar teknik direktörlük yapan başarılı bir futbol adamı olarak kabul ediliyor. Terim’in en kızdığı konu ise sakatlığını ya da hastalığını bahane ederek maçlara çıkmak istemeyen oyunular. Daha önce böyle yaptığı için Serdar Aziz’i kadrodan çıkarmıştır. Serdar Aziz sakatlandıktan sonra üstüne bir de gıda zehirlenmesi nedeniyle maça çıkmak istememiş ancak maçtan kısa bir süre sonra Maldivlere tatile gittiği belirlenmiştir. 1xbetkazandırıyor. 1xbet giriş yapın siz de kazanın.

server yazılım lisansı satın al

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun