Sektörde Kaliteli Hizmet ve Üretim Anlayışı

 Sektörde Kaliteli Hizmet ve Üretim Anlayışı

Üretim aşamaları nasıl olursa olsun, üretimin her aşamasında kalite  olmalıdır, diyen E.G Pres Ltd. Şti. Fabrika Müdürü Erol Gülmez, bizim önceliklerimiz arasında kalite her zaman kalite vardır demektedir. Bizde çok iyi bilmekteyiz ki, ister hizmet sektörü olsun, isterse üretim ve imalat yapan sektörü olsun, kaliteye önem veriyorsa işini, üretimini güzel ve iyi yapıyor demektedir.

Sac ve Pres baskı sektöründe hizmet veren E.G Pres Ltd. Şti., kaliteli hizmet anlayışı ile soğuk metal şekillendirme diyebileceğimiz sac baskı, kaynaklı birleştirmeler, montajlı birleştirmeler gibi hizmetleri vermekte ve üretim yapmaktadır. Bursa, Nosab sanayi bölgesinde olan E.G Pres Ltd. Şti. montaj, kaynak ve pres hatlarında kullanmakta olduğu tüm kalıp, aparat ve fikstür lerini kendi atölyesinde yapmaktadır.

3000m2 kapalı alanda çalışmalarına devam eden E.G Pres Ltd. Şti., her geçen gün kendini yenileyerek gelişen Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi de yani kısaca Nosab ta bulunmaktadır. E.G Pres Ltd. Şti.nin yönetim kurulu başkanı Erol Gülmez ayrıcaNosab yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.

E.G Pres Ltd. Şti Fabrika Müdürü Erol GÜLMEZ

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun