Sergen Yalçın Ozan Tufan Hakkında Konuştu

 Sergen Yalçın Ozan Tufan Hakkında Konuştu

Sezonun kalan kısmında Aytemiz Alanyaspor forması giyecek olan Ozan Tufan, konuşulmaya devam ediyor. Fenerbahçe ile istenileni verememiş olmasına rağmen, kiralık sürecinin sonunda çok daha başarılı bir şeklide dönmek istiyor. Tıpkı eski günlerinde olduğu gibi yeniden başarılı bir isim olarak takıma katkı sağlayacağı günlerin hayalini kuruyor. Restbet giriş ile hiçbir ayrıntıyı kaçırmayacaksınız. Yeni teknik direktörü Sergen Yalçın’da kendisinden çok şey bekliyor. Kalan maçlarda gösterilecek olan performansın çok önemli olacağını söyleyebiliriz. Alınacak olan sonuçlara doğrudan katkı sağlamak isteyen bir genç oyuncu bulunuyor.

Sergen Durum Değerlendirmesi Yaptı

Eski yıldız oyuncu, yeni teknik adam önemli açıklamalarda bulundu. Yalçın, “Göreve geldiğimden bu yana 5 maç oynadık. Kötü performans çıkarmadık. Maçlarımız zordu ve sadece 1 kez kaybettik. Takım içinde bazı değişiklikler yapmak istiyoruz. 1 forvet, 1 stoper bir de Ozan Tufan’ı aldık. Ozan’ın transfer edilmesini ben istedim. Genç yaşta çok ciddi sınavlar veriyor. Onun oyunculuğuna inanıyorum. Bu süreçte geri dönmesini bekliyorum. Ozan gibi oyuncuları Türk futbolunun kaybetmemesi gerekiyor. Üstelik böyle oyuncuları çıkarmakta zorlandığımız bir dönemde.” restbet twitter ile gelişmeleri yakından takip etmeye devam edebileceksiniz.

Ozan Tufan Hakkında Önemli Sözler

Tecrübeli teknik adam oyuncusu hakkında da konuştu. Yalçın, “Ozan Tufan’ın kilo ve yağ oranında fazlası var. Beni dinlerse başarılı olur. Yapması gerekenleri tek tek söyledim. Hem Fenerbahçe’nin hem de Türk futbolunun ona ihtiyacı var. Ozan’ın bu zamana kadar futbolun dışında kalması çok yazık.” Şeklinde konuştu. Şimdi yaşanacak tüm gelişmeleri yakından takip etmeye devam edeceksiniz. Ayrıca pek çok ayrıcalık sizi beklemeye devam ediyor. Bu fırsatları kaçırmayın. Son derece çekişmeli anlara ortak olacaksınız.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun