Sergen Yalçın Takımının İki Golüne De Sevinmedi

 Sergen Yalçın Takımının İki Golüne De Sevinmedi

Beşiktaş ile Yeni Malatyaspor arasında oynanan karşılaşma içinde birçok ilki barındırdı. Aynı zamanda Çarşı tarafından çok istenen Sergen Yalçın’ın da saha kenarında olması yepyeni bir heyecan yarattı. Abdullah Avcı ile Sergen yalçın arasında bir düelloya dönüşen karşılaşmada konuk ekip galibiyeti alan taraf oldu. Hatta performansı ile dikkat çeken birçok isim oldu. Son dakikalarda galibiyeti getiren gollerin ardından tüm Yeni Malatyaspor takımı büyük bir coşku yaşarken, Sergen Yalçın’ın sevinmemiş olması dikkatlerden kaçmadı. Zafer golünün ardından da bir sevinç gelmedi. Buda taraftarın beğenisini kazandı. Restbet en özel adresiniz olacak özelliklere sahip.

Beşiktaş Tribünleri Sergen Yalçın’ı Alkışladı

Sezona çok kötü başlayan ve bunun için çok ağır eleştiri oklarının hedefi olan Abdullah Avcı, üst üste aldığı galibiyetlerle sorunu giderdi. Taraftarı ile arasındaki buzları eritti. Ancak ilk gelen mağlubiyetin ardından bazı eleştiriler yeniden su yüzüne çıkmış oldu. Bunun Sergen Yalçın’a karşı verilen bir kayıp olması nedeniyle de etkisi arttı. Maçın ardından Sergen Yalçın’ın başarılı oyunu ve gollere sevinmeyerek Beşiktaşlı duruşunu göstermiş olması, taraftardan alkış aldı. Kendisine yapılan sevgi gösterisine ise aynı şekilde alkışlarla cevap verdi. İki teknik adamın maç sonu yapmış olduğu açıklamalarda en çok konuşulanlar arasına girdi. Restbet ayrıcalıkları ile en özel olanaklara sahip olun.

Sergen Yalçın’ın Görüntüleri Geceye Damga Vurdu

Golün atıldığı ana ve sonrasındaki sevinç karelerine paylaşım rekoru geldi. Sosyal medyada kaybedilen maçın ardından en çok konuşulan konulardan birisi haline geldi. Beşiktaş kulübünün efsanesi olan isimler arasında yer alması, ne kadar sevildiğini bir kez daha göstermiş oldu. Performansı ile Beşiktaş teknik direktörü olabileceğini de göstermiş oldu. Tüm yaşananlar beraberinde büyük heyecanı getirdi. Hepsinden sonra ise gözler gelecek hafta oynanacak olan derbi maça çevrildi. Buradan gelecek olan sonucun çok büyük önem taşıdığını kolaylıkla söyleyebiliriz. Ersun Yanal içinde en kritik karşılaşmalardan birini oluşturacak. Sonuca göre önemli değişiklikler yapılabilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun