STALKER Geliştiricilerinden Yeni Oyun: Fear of the Wolves

 STALKER Geliştiricilerinden Yeni Oyun: Fear of the Wolves

Focus Home Interactive ve S.T.A.L.K.E.R serisini yaratan geliştiricilerin kurduğu Vostok Games oyun stüdyosu, üzerinde çalıştıkları yeni oyun Fear of the Wolves’u duyurdu. Post apokaliptik temalı FPS – battle royale oyununa Fear of the Wolves adı verilirken, 2018 yılı içinde çıkacak ve yapımcı sözünü tutarsa, gelişmekte olan Battle Royale türüne yeni bir soluk getirecek.

Fear of the Wolves, oyuncuları ekipler ya da ‘yalnız kurtlar’ hâlinde radyasyonla kaplı, terk edilmiş Çernobil bölgesine bırakacak. Mekanlar dahi S.T.A.L.K.E.R oyunlarını hatırlatırken, klasik Battle Royale modunda 100 oyuncu son kişi hayatta kalana kadar  birbiriyle mücadele edecek. Aynı zamanda bir başka orijinal oyun modu daha olacak ve türe farklılık getirecek.

En üst noktaya ulaşmak isteyen oyuncular sadece  hayatta kalan diğer kişilerle uğraşmayacaklar, aynı zamanda etrafta başka çok sayıda tehdit olacak ve hava durumu da dinamik olarak değişecek, gece gündüz döngüsü olacak. Kısacası Fear of the Wolves’da her şey stratejinizi etkileyecek.

Fear of the Wolves, PC ve konsollar için 2018 yılında satışa çıkacak ve ilk olarak Erken Erişim programına girecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun