The Forest Nihayet Erken Erişimden Çıkıyor

 The Forest Nihayet Erken Erişimden Çıkıyor

Son dört yıl içinde Steam’in erken erişim programına dahil olan onlarca hayatta kalma oyunundan birisi The Forest olmuştu. Buna rağmen oyun pek çok kişi tarafından beğenilerek diğer kopyalardan kendini ayırmayı bilmişti. Şimdi ise izmir escort geliştirici stüdyo Endlight Games tarafından bir Steam Topluluk yazısı yayınlandı ve The Forest 1.0  tam sürümünün önümüzdeki Nisan ayında çıkacağı açıklandı.

Nihayet The Forest’ı Tam Sürüm Olarak Oynayacağız

The Forest şu anda Steam üzerinde 24 TL olarak satılıyor fakat tam sürüme geçtikten sonra 31 TL olacak. Dolayısıyla henüz sahip değilseniz, Erken Erişim’den çıkmadan önce oyunu satın almanızı tavsiye ederiz. Ayrıca çıkışla beraber oyuna resmi kontrolcü desteği de gelecek. PlayStation 4 için de hazırlanan oyuna bu güncelleme zaten bekleniyordu.

Tabii The Forest için çeşitli başka güncellemer de söz konusu. Oyunda yapay zekayla mücadele etmek için farklı sebepler eklenecek, içerik genişletilecek ve kaynaklar arttırılacak. Ayrıca farklı inşaat yapıları ve performans optimizasyonu da The Forest için beklenenler arasında.

VR oyun modunun da ekleneceği söylenen The Forest’ı Steam üzerinden satın alıp oynayabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun