Tiflis ve Batum’un En Büyük Oyun Merkezi

 Tiflis ve Batum’un En Büyük Oyun Merkezi

Siz de Batum ve Tiflis’e giderek eğlenme konusunda ne yapmanız gerektiği konusunda bilgi sahibi değilseniz Batum’da yapılan şeyler listesini inceleyebilirsiniz. Burada yer alan Metro Playlandeğlence merkezi bölgenin en büyük ve en çeşitli oyun yelpazesine sahip merkezlerinden birisidir. 1000 metrekare alan üzerinde kurulu devasa oyun parkurları ile yediden yetmişe herkese hitap eden bir oyun merkezi olan Batum eğlence merkezi siz ziyaretçilerini bekliyor.

Metroplayland Eğlence Adresi

İlk olarak Batum’da kurulan bir oyun merkezi olan Metroplayland, daha sonra büyüme kararı alarak Tiflis’te de oyun merkezi kurmuştur. Bölgenin en büyüğü olma özelliğini koruyan bu oyun merkezi Tiflis’te yapılan şeyler listesinde ilk sırada yer alıyor. Sizler de Batum ve Tiflis’i ziyaret etmek düşüncesi içerisindeyseniz bu oyun merkezlerini mutlaka ziyaret etmelisiniz. Metroplayland eğlence merkezi tüm şubelerinde yer alan ziyaretçilerine geniş seçenekteki oyun parkurlarından 60 makineli oyun makinelerine kadar birçok seçeneği sunuyor. Öte yandan Tiflis eğlence merkezi, Batum’da yer alan eğlence merkezine göre daha modern dizayn edilmiş olup, daha fazla oyun seçeneğine sahiptir.

Metroplayland Oyun Kartı Nasıl Alabilirim?

Metroplayland eğlence merkezi üyelerinin daha fazla oynamasına olanak sağlamak amacıyla pek çok kampanya ve etkinlik düzenliyor. Bunlardan birisi de Metroplayland eğlence kartıdır. Bu kart aracılığı ile oynadıkça daha çok oyun oynama şansı elde edebilirsiniz. Oyun kartı hizmetinden yararlanmak için Metroplayland yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Diller İçin :

http://www.metroplayland.ge/ge/playland-tbilisi/rit-davkavde-tbilisshi-tbilisi-playland

http://www.metroplayland.ge/ru/playland-tbilisi/chem-zaniatsia-v-tbilisi-playland-tbilisi

http://www.metroplayland.ge/ge/playland-batumi/rit-davkavde-batumshi-batumi-playland

http://www.metroplayland.ge/ru/playland-batumi/chem-zaniatsia-v-batumi-playland-batumi

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun