“TÜRKİYE ALTIN ÇAĞ PARTİSİ” GELİYOR

 “TÜRKİYE ALTIN ÇAĞ PARTİSİ” GELİYOR

“Türkiyeseninleguzell” adlı instagram hesabının üzerindeki sis perdesi aralanmaya başladı.

Yayınladıkları içeriklerle ülkemize Altın Çağını yaşatma iddiasıyla; bireylerden ziyade çözüm odaklı projeleri öne çıkarmayı tercih ederek farklı bir yol izleyen, bir çok alanda yüzlerce proje ile sorunları çözeceklerini iddia eden hesabın gizeminin bu hafta son bulması bekleniyor.

“Türkiyeseninlegüzell” adı instagram hesabından projelerini paylaşarak çok geniş kitlelere ulaşmayı başaran, paylaştıkları video ve içerikleri milyonlarca sosyal medya kullanıcısı tarafından izlenen fakat uzun zamandır sessizliğini koruyan hesabın partileşme sürecini tamamladığı ve bu hafta parti ismini açıklayarak beklenenin aksine sosyal medya üzerinden ilk açıklamalarını yapmaları bekleniyor.

Alınan son dakika kulis bilgilerine göre resmi kuruluş işlemleri tamamlanan partinin isminin “Türkiye Altın Çağ Partisi” ve genel başkanının ise 38 yaşında genç bir iş insanı olduğu öğrenildi. Yayınladıkları içeriklerde siyaseti rant mesleği olmaktan çıkaracaklarını iddia eden oluşumun genç bir kadroyla kamuoyu önüne çıkmayı planladıkları öğrenildi.

Bu değişimin habercisi acaba daha önce görmediğimiz bir kişi veya kişilerden mi ortaya çıkacak ? Genel başkanlarını açıklayacaklar mı?
Parti gizemini devam mı ettirecek?
Hesap ne zaman parti ismini açıklayacak ?

Bundan sonra nasıl söylemlerde bulunacaklar ?
Hep birlikte bu hafta bu soruların cevabını bulmayı bekliyoruz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun