Türkiye GP’nin F1 Dünyasına Dönüşü

 Türkiye GP’nin F1 Dünyasına Dönüşü

Türkiye GP’nin 2020 Formula 1 takviminde yer alacağı yönündeki haberler, ülkemizdeki F1 fanlarını heyecanlandırırken Barcelona’daki Formula 1 pilotları tarafından memnuniyetle karşılandı.

Belli bir zamandır Türkiye GP’nin F1 Dünyasına döneceği iddia ediliyordu ve bugün Sky Italia tarafından verilen haberde Türkiye GP’nin 1xbet15 Kasım’da gerçekleştirileceği belirtildi. Motorsport.Com’da yayınlanan habere göre görüşmelerin çok ileri düzeyde sürdüğü, henüz fotoğrafı anlaşmalar imzalanmasa dahi yarışın düzenlenmesi 1xbet  için büyük ilerleme kaydedildiği yönünde. F1 Pilotları ise Türkiye’de yarışmanın mutluluğu ile yarışmayı sabırsızlıkla bekledikleri açıklandı.Konuyla alakalı Haas pilotu 1xbet  Romain Grosjean, Red Bull pilotu Alex Albon ve Mercedes’in takım patronu Toto Wolff Motorsport.Com’a açıklamalar yaptılar.

“ORASI ÇOK GÜZEL BİR PİST”

Grosjean, “1xbetBu süper olur! Siz söylemeden önce böyle bir şey olduğunu bilmiyordum ama bu gerçekten muhteşem olur. Orası çok güzel bir pist. 1xbet  Orada olmaktan ve yarışmaktan keyif almıştım. 8. Viraj boyun için zorlayıcı. Çok hızlı olacağını düşünüyorum.” dedi.

“GERÇEK YARIŞ PİSTLERİNDEN BİRİ”

Albon, “Gerçekten güzel bir haber, heyecanlıyım. Liberty ve Formula 1, bu tür pistleri seçerken muhteşem iş çıkarıyor. Denk mi geliyor, yoksa öylesine mi seçiyorlar bilmiyorum ama onlar yarışa müsade edecek pistler, gerçek yarış pistleri. Mugello, Türkiye, Imola dünyanın en iyi yarış pistlerinden bazıları. Hepsini destekliyorum. İstanbul Park’taki üçlü sol virajın bu araçlarla kolay bir biçimde son gaz alınabileceğini düşünüyorum. 1xbet giriş Bunu yapıp yapamayacağımızı deneyeceğimizi bile düşünmüyorum. Belki çıkış turunda bunu deneyebiliriz. Yine de eğlenceli olacak.” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun