Tuz Klor Jeneratörleri Nedir?

 Tuz Klor Jeneratörleri Nedir?

Tuz Klor Jeneratörleri Nedir?

Kışın soğuğu yerini yavaş yavaş sıcağa, daha sonra ise kızgın güneşe bırakmaya başlar ve sıcaklardan bunalan insanlar kendilerini serinletebilmek için yüzmeyi tercih ederler. Kimisi yüzmek için denizi tercih ederken kimileri de havuzda yüzmeyi tercih etmektedir. 

Tatilde havuzda yüzme keyfi hoş bir deneyim olabilir. Sıcakların verdiği bunalmadan kurtulmak için girilen havuzların içinde bulunan suyun temiz olması sağlık açısından önem taşıyan bir husustur. Havuzlar temizlik açısından denize benzemezler ve bu sebeple içerisinde yer alan suyun dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Yüzme havuzları birçok kişi tarafından bilhassa tatillerde sıkça kullanılmaktadır ve hijyenik olmasını sağlamak için üretilmiş çeşitli jeneratörler üretilmektedir.

Bs Pool Tuz Klor Jeneratörleri

Havuzlardaki yüzmenin güvenli ve hijyenik olmasını sağlamak amaçlı üretilen jeneratörler, havuz suyunu  dezenfekte ederek sağlık açısından uygun hale getirmeyi amaçlarlar. Havuz suları dezenfekte edilmezse yüzücülerden suya geçen çeşitli mikroplar diğer yüzücülere su vasıtasıyla ulaşarak çeşitli sağlık problemlerine neden olabilir. Bunun önüne geçebilmek ve yüzücülerin sağlık riskinden korunmasını sağlamak için üretilmiş olan bs pool tuz klor jeneratörlerisuda klor oluşumu gerçekleşmesini sağlayarak suyun hijyenik olarak kalabilmesini sağlamayı amaçlayarak üretilmiştir.

Çeşitli gramaj ve özelliklerde üretilmiş olan bu jeneratörler sayesinde havuzlar hijyenik kalabilmekte ve yüzücülerin sağlığı açısından risk oluşumunun önüne geçebilmek için havuzlarda kullanılması büyük önem taşımaktadır. 

Zodiac Tuz Klor Jeneratörleri Nasıldır?

Havuzlardaki suyun dezenfekte edilebilmesi için kullanılabilecek jeneratörlerden biri de zodiac tuz klor jeneratörleri olmaktadır. Bu jeneratörler sayesinde havuzda tuzdan klor üretimi gerçekleştirilebilmekte ve aynı zamanda su kalitesi akıllı telefonlar üzerinden tek noktadan takip edilebilmektedir.

Çeşitli büyüklükteki havuzlar için gerekli gramajlarda jeneratörler mevcut olup, havuzun büklüğüne nispeten jeneratör de daha büyük kullanılmalıdır. 

40 m3 havuz için 10 gram jeneratör kullanılabilirken 100 m3 havuz için 22 gram jeneratör kullanılabilmektedir. 

Havuzlarınızın temizliği ve berraklığı için jeneratör kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Jeneratörler sayesinde havuzlar daha berrak ve temiz görünürken, havuzların içerisindeki su da dezenfekte edilerek hijyenik olması sağlanmaktadır. 

Jeneratör ihtiyacınızı çeşitli özellikte jeneratörlerin bulunduğu E Havuz Market sitesinden ihtiyacınız olanı sipariş ederek temin edebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun