Ücretsiz Üyelikle Kripto Borsası

 Ücretsiz Üyelikle Kripto Borsası

 Güvenilir ve kaliteli kripto para hizmeti almak isteyenlerin severek kullandığı Icrypex sistemi, müşterilerinin hesaplarına iki adımlı doğrulamayla ulaşmasını sağlamaktadır. Doğrulama kodu kullanarak giriş yaptığınız hesabınıza sizden başkasının erişmesi böylelikle mümkün olmamaktadır. Site üzerinden bitcoin satın al hizmetinden faydalanabilir, ücretsiz üyelik hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 Kripto Paralar

 Ethereum al hizmetlerini de sunan şirket, anlık olarak kripto para borsası hakkında da bilgiler sunmaktadır. İşlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz cüzdanınızı soğuk depolama adı verilen bir cüzdanda saklayan işletme, sizlerin güvenliğini sağlamaktadır. Kimsenin erişemediği hesaplarınızda, sadece kendiniz işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşletme, site içerisinde tam olarak yedi adet kripto para hizmeti sağlamaktadır bunun yanında 14 para çiftinde de hizmetlerini genişletmektedir.

 Hızlı İşlemler

 İşlemlerinizin boyutunu en küçük hale getirerek, çok daha hızlı veri alıp vermenizi sağlayan şirket, bitcoin satın alma yolları için en güvenilir işletme haline gelmiştir. API desteği bulunan sitede, anlık olarak kripto para borsalarına uyum yakalayabilirsiniz. Hızlı işlemleri sayesinde, dilediğinizde paranızı çekip bir başka kripto paraya yatırarak katlayabilirsiniz.

vayachollo.com

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun