UMMAN Marka Beton Santrali Alanında Oldukça Başarılıdır

 UMMAN Marka Beton Santrali Alanında Oldukça Başarılıdır

Beton santrali; agrega, su ve çimento gibi malzemelerin, belirli oranlarda alınarak, mikserde bir süre karıştırılarak bir bilgisayar yazılımı yardımıyla mikser içerisine boşaltıldığı tesislere verilen genel bir isimdir. Agrega bunkeri, agrega tartım bantlı konveyör, mikser besleme konveyör bandı, çimento siloları, beton karıştırıcı ve otomasyon sistemi bir beton santralinin ana bileşenleridir. Beton santralleri genellikle üç farklı tipte üretilmektedir: Sabit Beton Santralleri, Mobil Beton Santralleri ve Kompakt Beton Santralleri. Ayrıca bu tipler kendi aralarında kuru ve yaş tipler olarak ikiye ayrılır.

Umman, yaklaşık on yıllık beton santrali tecrübesiyle kalite ve verimliliği ön planda bulundurarak beton santrali imalatıyapmaktadır.

Sabit Beton Santrali Nerelerde Kullanılır

Sabit beton santralleri, büyük miktarlarda hazır karışımın üretildiği ve sık yer değişikliklerinin gerekli olduğu durumlarda sıklıkla tercih edilir. Günlük üretim ihtiyacının 500 m3’ün üzerinde olduğu projelerde genellikle sabit beton santrali kullanılır.Ummanürünleri, üretim aşamasındaki standartları karşılaması ve CE standartları uygunluk belgeleri ile güvenilirliğini tescil ettirilmiştir. Ürünlerinin tasarımı, üretim faaliyetlerini uygulama kapasitesi, malzemelerinin kaliteleri ve uygunlukları açısından sektörde güven oluşturmuştur. Umman, proje taleplerinizi karşılayacak alt yapıya ve ekipmana sahiptir. Tüm ihtiyacınıza çözüm üretebilecek ürünleri ve uzman kadrosuyla herkese yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

Mobil Beton Santrali Neden Çok Tercih Edilir?

Mobil Beton Santrali, nakliye maliyetleri ve temel beton ihtiyaçları düşük olduğu için en çok tercih edilen tesislerden biridir. Ayrıca mobil beton santralleri çok kısa sürede devreye alınabildiği için oldukça avantajlıdır. Kısa süreli projelerde ve kurulum alanının sınırlı olduğu yerlerde mobil beton santralleri çok daha fazla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra tesisin tek bir tır ile taşınabilir olması da önemli bir avantaj sunuyor. 

Kompakt beton santralleri, kompakt tasarımları sayesinde kurulumu kolay ve hızlıdır, taşıması kolaydır. Bu tür tesisler daha az işletme ve bakım maliyetine sahiptir. Beton santrallerinin yapımında yüksek kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Sahada fazla yer kaplamadığı için çok kısa sürede ve ucuz olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu tip beton santralleri konteyner şeklinde üretilir veya konteyner ile sevk edilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun