USB-C portlu iPhone’lar

 USB-C portlu iPhone’lar

Apple, iOS cihazlarına getirdiği güncellemelerle günden güne kullanıcılarına yeni deneyimler vaat ediyor. Şirket, yeni gelecek olan iOS 15.4 güncellemesiyle Podcast dinleyicilerine kolaylık sunacak bir özellik getiriyor. Bunun yanında yaşam kalitesini artıracak daha farklı özellikler de beraberinde gelecek.

Yeni gelecek iOS 15.4 güncellemesi ile artık Apple Podcast kitaplığınız ve kataloğunuzdaki şovlar çok daha düzenli bir hal alacak. Filtreleme seçeneği alacak listeler, daha kullanışlı bir deneyim sunuyor. Artık bir Podcast dinlemek istediğinizde, bölümleri oynatılmış, oynatılmamış, indirilmiş veya kaydedilmiş olarak filtreleme seçenekleri olacak.

Bu yeni eklenen filtreler, “Bölümler” ya da tüm sıralama seçeneklerini içeren bir listeyi gösteren “Tümünü Gör” düğmesi aracılığıyla görüntülenebilecek. Bunun yanında, bu filtreleri belirli bir sezona göre de kullanabilirsiniz.

Tabii ki Apple, yeni güncellemesinde yalnızca Podcast filtreleri ile gelmiyor. Maske ile kullanılabilecek Face ID özelliğini de beraberinde getiren iOS 15.4, satıcıların ek donanım olmadan ödemeleri kabul etmesi ve insanların yemek faturaları gibi ödemelerinde para transferini kolaylaştıracak Tap to Pay API‘si getirmesi de bekleniyor. 36 yeni emoji, Apple Card widget’i ve daha fonksiyonel bir SharePlay özelliği de beklenen yenilikler arasında.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun