VAN HABER KAYNAĞI VANGAZETESİ.COM

 VAN HABER KAYNAĞI VANGAZETESİ.COM

İnternetin değişen ve gelişen dünyasında van haber yerini aldı. İnternetin giderek aktif kullanımının artmasıyla pek çok haber sitesi çıkmaya başladı. Haber siteleri okuyucularına haberlerini daha hızlı ulaştırma amacını ne kadar iyi yapsalar da haberlerin doğruluk oranlarında yaşattıkları düşüş verdikleri yararı neredeyse nötrlüyor. Fakat doğru haber yapan sitelere bakarsanız internet haberciliğinin bu olumsuz yönünde kurtulabilirsiniz. Van gazetesisitesi doğru, tarafsız ve hızlı yapmalarıyla ön plana çıkan değerli bir haber sitesidir.

Van gazetesi insanları bilinçlendirme amacı güderek tık uğruna haber yapan sitelerin aksine kaliteli haber yaparak bu amaca hizmet etmektedir. Site pek çok haber sitesinden daha gelişmiş özelliklere sahip olsa da her geçen gün kendisini geliştirerek ve yenileyerek diğer sitelerin aksine yerinde saymıyor, gelişerek insanlara daha iyi hizmet veriyor. Haber sitesi bilgisayara başında haber okuyamayan ve habere her yerde ulaşmak isteyenleri düşünerek, siteyi mobil uyumlu hale getirmişler.

Van habersitesinin pratik ve gelişmiş bir ana sayfası mevcut. Bu sayede okuyucuları hem son dakika haberlere hem de istediği türde ki haberlere rahatça erişim sağlayabiliyor. Sitenin giriş kısmında en son eklenen haberler ve her dakika güncellenen ekonomik parametreler mevcut. Sitede neredeyse tüm gazetelerin manşetlerine ulaşma olanağınız var. Haber sitesi bol görsellerle süslenmiş haberler yaparak okuyucuların haber okurken hem sıkılmaması hem de göz zevkine de hitap edilmesi hedeflenmiş. Site de anket kısmı mevcut, burada çeşitli anketler yayınlanıyor. Anketler daha kaliteli hizmetler sunulması için öncülük etmesi hedefleniyor.

Van gazetesi sadece yazılı haberler sunmuyor aynı zamanda videolu haberleri de sunarak internet haberciliğinde ki gelişmişliğini ortaya koyuyor. Site de sinemaya düşen filmlerin haberleri olmasıyla beraber sadece bir kategori altında vizyonda neler olduğunu öğrenme imkânı da verilmiş. Site namaz vakitlerine ulaşmak isteyenleri de unutmayarak sadece Van ilinin değil tüm Türkiye’nin namaz vakitlerine ulaşacak bir alan sitede yerini alıyor. Site depek çok köşe yazarı mevcut bunların hepsinin isimleri kategoride yazıyor. Sitenin en alt kısmında süper lig ve 2.lig puan durumu var.

https://www.vangazetesi.com

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun