YOUTUBE VİDEO İNDİRME İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

 YOUTUBE VİDEO İNDİRME İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Gün içerisinde sıklıkla kullandığımız Youtube genellik ile vakit geçirmemizi sağlar. Bu vakti bilgi kazanarak geçirmek, araştırma yaparak bilgi keşifliği yapmakta mümkün. Keyfinize göre dizi veya film izleyerek geçirmekte mümkündür. Tabi ki başka çeşitli videolarda vardır. Youtube dünya üzerinde olan bir uygulama olduğu için başka milletler hakkındaki güncel videolara (Youtube üzerinden izlediğimiz diziler, filmler, belgesel, bilgi içerikli videolar, sosyal medya içerikli videolar, kısa filmler, challangler ve çeşitli sayıda videolar) ulaşım sağlayabiliriz. Dünya üzerinde kullanılan meşhur uygulamadan beğendiğimiz veya ihtiyaç duyduğumuz videoları indirerek kullanıma açmak isteyebiliriz. Bu indirme işlemini gerçekleştirmek için de iki yol vardır. Bu yollardan birisi programlar sayesinde indirim sağlamaktır. Diğer bir yol ise program olmadan indirme işlemini gerçekleştirmektir.

Program kullanarak indirme işlemini gerçekleştirmek için, Telefonunuzdan (Android Cihazınızdan) cihaz sahipleri için İşinize yarayacağını düşündüğümüz programın ismi, Youtube Video Download adlı programa, İphone telefona sahip iseniz AppStore uygulamasından veya diğer marka telefonların çoğunda bulunan Play Store uygulamasından ulaşım sağlayabiliriz. Bu bahsi geçen uygulamaya tavsiye ettiğimiz yollardan ulaştığınızda genel itibarı ile ihtiyacınızı gideriyor ve fayda sağlıyor ağlayabilir ve işleminizi halledebilirsiniz.

Program kullanmadan da Youtube üzerinden video indirmekte mevcuttur. Youtube üzerinden videoyu açın. Daha sonra videonun bağlantı kısmına gelip www.youtube.com bağlantısında ki yazının Youtube ve öncesinde kullanılan noktanın öncesine ‘vd’ yazın ve Enter’a basın yani onaylayıp indirin

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun