Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cep – Habercep.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Zhiyun Video Led Işık Teknolojisi İle Tanışın.

Zhiyun Video Led Işık Teknolojisi İle Tanışın.

haber haber -
31 0

Yıllardır profesyonel video ekipmanı denildiğinde ilk akla gelen marka olan Zhiyun Tech , video içerik üreticilerinden gelen talepleri en iyi şekilde değerlendirdiğini yeni ürettiği ultra kompakt ve üstün güç performansı sunan video led ışık modelleri ile ortaya koydu.

Tüm dünyada profesyonel film yapımcılarından tam not alan Zhiyun ışık modelleri, 2023 yılının en yenilikçi ve en iyi video aydınlatma ürünleri oldu. Oldukça kompakt ama performansı çok yüksek olan bu video ışıklar sektörde ezberleri bozdu bile.

Çünkü profesyonel aydınlatma denildiği zaman güçlü olduğu kadar ağır ve büyük spot ışıklar akla geliyordu.

İşte video ışık sektöründe devrim niteliğinde olan yeni Zhiyun led ışıklar tüm bu zorlukları ortadan kaldırmak için geliştirildi.

COB Led teknolojisinin zirvesi olan yüksek performanslı, bütçe dostu ve ultra kompakt Zhiyun ışık modellerini inceleyince daha iyi anlayacaksınız. 

Tüm ışıkların ortak özelliği ultra kompakt ölçülerde olmasına rağmen profesyonel videolarda aydınlatmayı en üst seviyede karşılayacak güçte olmaları.

 Serisinin en iyi temsilcisi olan  Zhiyun Molus X100 Pro Kit avuç içi kadar küçük boyutuna rağmen 100W yüksek ışık gücü sunuyor.

Şık ve yenilikçi tasarımı video ışığına yeni bir akım getirirken sabit güç ve akıllı soğutma kontrolü uzun soluklu çekimlerde profesyonellere istediğini veriyor.

Yine COB led sınıfının en kompakt ışığı olan Zhiyun Molus G60 sadece bir küp boyutunda ve oldukça hafif.

Ancak 60W yüksek ışık gücü veriyor. Bowens ışık adaptörü sayesinde bir çok ışık şekillendirici ile kullanılabiliyor. Bu özelliği ile profesyonel video ve fotoğraf ışığı için ideal.

Molus G60 ışık ile iç ve dış çekimlerde her sahnede hızlıca profesyonel aydınlatmayı sağlamak artık hiç de zor olmayacak. RGB led ışık denildiğinde ihtiyacınız kesinlikle Zhiyun FIVERAY F100 RGB modelidir.

RGB tüp ışıkların en güçlüsü olan F100, 100W gücüyle RGB renk tonlarını bir arada sunarak video içeriklerini renklendirmek isteyenlerin bir numarası oluyor.

RGB renklerin profesyonelce videoya aktarılmasını sağlayan HSI modu , hazır ışık efekti modlarıyla ve ışık gücüyle Youtube videoları ve vlogger içerik üreticilerini atmosferini değiştiriyor.

Üzerindeki bandoor ışık açısını belirlerken softbox grid eklenerek tüm sahnelere uygun profesyonel bir video ışığı oluyor.

Serinin en küçük üyesi olan Zhiyun FIREVAY M40 ise  cebe sığacak kadar kompakt olmasına ragmen 40W ışık gücü sağlıyor.

2700K ile 6200K arasında geniş bir renk sıcaklığı sunan M40 benzer modellere göre ekstra güçlü ışık sağladığı için video çalışmalarında  bir ana ışık olabilir.

 Görüldüğü gibi Zhiyun Led Işıklar profesyonel aydınlatmayı minimal tasarımla sunuyor.

Tüm ışıklar gerçek ve zengin renkleri video ve fotoğraflarınıza katmayı hedefliyor. Her geçen gün gelişen Zhiyun ışık teknoloji ile her zaman yeniliklere hazır olun.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir