Ziraat Bankkart Çoşkusunu Paylaştı!

 Ziraat Bankkart Çoşkusunu Paylaştı!

Ziraat Bankkart Çoşkusunu Paylaştı!

CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu içerisinde ikinci maç da yapıldı. Maç içerisinde Ziraat Bankkat temsilcimiz konumundaydı. Ziraat Bankkart üstün performansları ve başarılarıyla beraber Projekt takımını mağlup etti. 3-1 olarak alınan başarı Erkek voleybol takımımızın büyük mutluluğu ile sonuçlandı. Beklenilen bu başarı da ülkemizde de aynı mutlulukla karşılandı. Destek mesajlarının yayılmasının yanında Ziraat Bankkat Erkek Voleybol takımı da yüksek motivasyonla devam ediyor. Elde ettikleri başarıları çok daha yukarıya taşıma hedefindeler.

Maç esnasında paylaşılan kareler de sosyal medyada büyük bir ilgi topladı. Polonya’nın Projekt takımının yenilmesi sonrasında mutluluk kareleri meydana çıkmıştı. Varşova’da Torwar Salonu içerisinde yapılan maç ilk seti alırken ikinci seti kaybetti. Son sette de başarı elde etmesiyle grubunun ikinci galibiyetini de kazanmış oldu. Bundan önceki başarısı da Belçika’nın Greenyard Maaseik takımı ile olan karşılaşmasındaydı. Ankara içerisinde 3-0lık bir başarı ile sonuçlanan maçta ön plandaydı.

Ziraat Bankkart Polanya’da Galibiyet Elde Etti!

İlk ve ikinci maçlarında başarı elde eden Ziraat Bankkat, üçüncü maçını da Ankara’da yapacak. Rusya’nın Dinamo Moskova takımıyla oynanacak maçta alınacak sonuç da bir hayli merak ediliyor. Ziraat Bankkat erkek voleybol takımı için umutlar çok büyük. Daha nice başarılara ulaşmaları ve ülkemizi gururlandırmaları bekleniyor. Maç içeriklerine ve skorlara ulaşmak için de Justın TV tercih ediliyor. Banko maçlar için elde edilen sonuçlar da buradan kontrol edilebiliyor. İddia yapmanız aşamasında da iddia tahminleri detaylarını kontrol edebiliyorsunuz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun