Esenyurt Hurdacı Firması Önersan Hurda Metal

 Esenyurt Hurdacı Firması Önersan Hurda Metal

Esenyurt Hurdacı Firması Önersan Hurda Metal

Esenyurt bölgesinde hurda metal alımı konusunda uzmanlaşmış olan Esenyurt Hurdacı firması Önersan Hurda Metal, yüksek kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla bölgenin en güvenilir hurdacı firmalarından biridir.

Hurda metal geri dönüşümü, sadece doğal kaynakların korunması açısından değil, aynı zamanda ekonomik açıdan da büyük önem taşımaktadır. Çünkü, geri dönüşüme tabi tutulabilen metal hurdaların yeniden kullanımı, hammaddelerin üretiminde kullanılması yerine önemli bir tasarruf sağlar. Bu nedenle, hurda metal toplama ve geri dönüşümü işi oldukça önemlidir ve Önersan Hurda Metal, Esenyurt bölgesinde bu işi en iyi yapan firmalardan biridir.

Önersan Hurda Metal, yılların verdiği deneyim ve uzmanlığı ile bölgede faaliyet gösteren pek çok fabrika, atölye, imalathane ve endüstriyel tesislerden hurda metal alımı yapmaktadır. Firmamız, alüminyum, bakır, demir, çelik, paslanmaz çelik, pirinç, kurşun, nikel gibi birçok farklı metal çeşidinin hurdasını satın almaktadır.

Önersan Hurda Metal olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için, hurda metal alımı işlemi sırasında hassas tartım cihazları kullanmaktayız. Ayrıca, hurda metal alımı sırasında, müşterilerimize en uygun fiyat teklifini sunmak için, güncel piyasa koşullarını takip ediyor ve fiyatları buna göre belirliyoruz.

Önersan Hurda Metal firmamız sadece Esenyurt bölgesinde değil İstanbul’da her ilçede hizmet vermtketedir. Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında bulunan her ilçeden hurdacı firmamızı arayarak tüm hurdalarınızı satabilirsiniz.

Firma: Önersan Hurda Metal

İletişim: 0534 561 3466

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun