Beklenen Netflix Filmi Mute İçin İlk Fragman Geldi

 Beklenen Netflix Filmi Mute İçin İlk Fragman Geldi

2009 yılında yönetmen Duncan Jones, çıkış filmi Moon’un devamı olan Mute’u duyurmuştu fakat hazırlıklar çok uzun sürdü. Mute sonunda Netflix tarafından yapıldı ve hatta ilk fragman da yayınlandı.

İlk Filmin Devamı Geliyor

Söylenenlere göre Mute, Duncan Jones’ın ilk filmiyle aynı evrende geçecek ve bilim kurgu öğelerine bağlı kalacak. Mute normalde Blade Runner tarzında hazırlanmıştı ve bunu da zaten ilk bakışta anlayacaksınız.

Filmin başrolünde özellikle True Blood dizisindeki Eric karakteriyle ünlenen Alexander Skarsgård bulunuyor. Alexander Skarsgård, Mute’da Leo Beiler adlı bir karakteri canlandıracak ve yapım Berlin’de geçecek. Leo, hikâye boyunca yanında iki kişiyle birlikte kayıp kız arkadaşı Naadirah’ı aramaya koyulacak.

Senaryo Sır Gibi Saklandı

Buna rağmen, siber punk türündeki Netflix Original filmi Mute’un senaryosuna dair şu anda çok az şey biliniyor. Filmin gösterimine sadece birkaç hafta kaldı ve ilk defa bir fragman yayınlandı.

Mute, 23 Şubat 2018 tarihinde Netflix üzerinde yayınlanacak ve izleme şansı yakalayacağız. Mute’un ilk resmi fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun