Pendikspor’un Arnavut futbolcusu Endri Çekiçi’den açıklama

 Pendikspor’un Arnavut futbolcusu Endri Çekiçi’den açıklama

Pendikspor’un Arnavut futbolcusu Endri Çekiçi’den açıklama

Pendikspor’un Arnavut futbolcusu Endri Çekiçi, transfer süreciyle ilgili yaptığı açıklamada, “Birkaç tane teklif vardı. Karar verme sürecim uzadı. Pendikspor’un çok iyi projeleri olduğunu düşündüm. Takımın gelecek için iyi planları vardı. Bu da beni heyecanlandırdı. Ben de bu projeye dahil olmak istedim” dedi.

Pendikspor’un Arnavut futbolcusu Endri Çekiçi, İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine transfer süreci, ligdeki durumları ve hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu. Sezon başında serbest oyuncusu statüsünde olduğunu belirten Çekiçi, “Birkaç tane teklif vardı. Karar verme sürecim uzadı. Çünkü doğru kararı vermek istiyordum. Pendikspor’un çok iyi projeleri olduğunu düşündüm. Çok iyi oyuncular getirmeye başladı. Takımın gelecek için iyi planları vardı. Bu da beni heyecanlandırdı. Ben de bu projeye dahil olmak istedim. Teklifi kabul ettim” şeklinde konuştu.

“Moral ve motivasyonumuz yükseldi”

Süper Lig’de geride kalan 12 haftayı değerlendiren 26 yaşındaki futbolcu, “Çok zor bir başlangıç oldu. Bazı önemli arkadaşlar takıma çok geç katıldı. İlk 3-4 hafta çok iyi hazırlanamadan çıktığımız maçlar oldu. Sonrasında da şanssız maçlarımız oldu. Şu anda önemli şey, son haftalarda performansımız yükseldi, takım kazandı, moral ve motivasyonumuz yükseldi” ifadelerini kullandı. . pradabet tv

“Osman Özköylü ile Ivo Vieira futbola farklı açılardan bakıyorlar”

Teknik direktörler Osman Özköylü ile Ivo Vieira arasında farkların sorulması üzerine Arnavut futbolcu, “İkisi arasında oyun anlayışı bakımından çok büyük farklar olduğu söyleyemeyiz. Futbola farklı açılardan bakıyorlar. Osman hocamızla da çok iyi maçlar çıkardık. Maalesef şanssız bir şekilde galip gelemedik. Şimdi Ivo Vieira’nın gelmesiyle, bilirsiniz yeni hocalar takıma iyi bir enerji getirir, enerjimiz de yükseldi. Takıma iyi bir enerji getirdi. Bu havayla beraber 1 maç kazandık. Peşinden diğer maçlar da geldi. Önemli olan buydu” cevabını verdi.

“Süper Lig için ’Kendimi gösterebileceğim bir lig’ dedim”

Süper Lig’deki 4. sezonu olduğunu hatırlatan Endri Çekiçi, “Süper Lig’e ilk geldiğimde çok heyecanlıydım. Ankaragücü’nde iyi başlamamıza rağmen sonunu iyi getiremedik. Süper Lig için ’Kendimi gösterebileceğim bir lig’ dedim. Sonra Konyaspor hikayem var. Çok başarılı bir sezon geçirdik ama tekrarını getiremedik. Şimdi Pendik’te çok başarılı bir sezon geçirdikten sonra aynı başarıyı tekrarlamak isterim” dedi.

“En iyi sezonumu yaşamak istiyorum”

Hedefleriyle ilgili de konuşan Çekiçi, “Özellikle şöyle bir hedefim var diyemem. Ama şunu söyleyebilirim; buraya geldiğimden bu zamana kadarki en iyi sezonumu yaşamak istiyorum. Kişisel olarak değil ama takım için çalışmak istiyorum” açıklamasında bulundu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun