Aktürkoğlu’nun Gol Sevinci ve Futbol Felsefesi

 Aktürkoğlu’nun Gol Sevinci ve Futbol Felsefesi

Kerem Aktürkoğlu, Sahaya Takımım İçin Çıkıyorum

Galatasaray, Trendyol Süper Lig’in 22. haftasında sahasında İstanbulspor’u 3-1 mağlup ederken, maçın yıldızı Kerem Aktürkoğlu oldu. Genç futbolcu, attığı iki gol ve performansıyla dikkat çekerken, maç sonrasında yaptığı açıklamalarda sahaya çıkma motivasyonunu ve futbol felsefesini paylaştı.

Galatasaray İstanbulspor’u 3-1 Yendi

Galatasaraylı futbolcu Kerem Aktürkoğlu, İstanbulspor karşılaşmasının ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Ben hiçbir zaman sahaya birilerine bir şeyler kanıtlamak için çıkmıyorum. Takım arkadaşlarımın, takımımın, hocamın neye ihtiyacı varsa onu sahada yansıtmak için çıkıyorum” dedi. 25 yaşındaki futbolcu, performansının eleştirilere rağmen takımı için mücadele ettiğini ve mevki değişikliklerine her an hazır olduğunu vurguladı.

Aktürkoğlu’nun Gol Sevinci ve Futbol Felsefesi

Serbest vuruştan attığı ikinci golle maçın kırılma anına imza atan Kerem, gol sevincinin anlamını sorgulayan sorulara, “Aslında bir anlamı yok. Belki maç anındaki bir şeylerin patlaması olabilir. Çünkü 2-1’lik bir gol oldu ikinci gol. Ondan sonra böyle bir rahatlama, 2-1 öndeyiz. Onun şeyi, ekstra bir şey yok” şeklinde yanıtladı. Bu anlarıyla birlikte futbolseverler, genç oyuncunun sahadaki duygusal ve motive edici yanını görmüş oldu.

Kendi performansıyla ilgili olarak eleştirilere karşı duran Kerem Aktürkoğlu, pozisyon hatalarının her futbolcu için kaçınılmaz olduğunu ifade etti. Ayrıca, maç sonrasında yaşadığı olumsuzlukları geride bıraktığını ve özeleştiri yaparak gelişmeye odaklandığını belirtti. Galatasaraylı futbolseverler, Aktürkoğlu’nun takımına duyduğu bağlılık ve mücadele azmi ile bir kez daha gurur duydu.

Kerem Aktürkoğlu’nun performansı ve saha içi duruşu, Galatasaray taraftarlarını umutlandırırken, genç oyuncunun gelecekteki katkıları merakla bekleniyor. oslobet güncel adres

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun