Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cep – Habercep.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Ataşehir’de Ticari Taksi ile Otomobil Çarpıştı: 3 Kişi Yaralandı

Ataşehir’de Ticari Taksi ile Otomobil Çarpıştı: 3 Kişi Yaralandı

haber haber -
31 0

Kaza Saat 02.30’da Meydana Geldi

Ataşehir’de, Kayışdağı Caddesi üzerinde meydana gelen trafik kazasında ticari taksi ile otomobil çarpıştı ve 3 kişi yaralandı. Kazanın saat 02.30 sıralarında gerçekleştiği belirtildi.

Araçlar Savruldu, Otomobil Yanmaya Başladı

İddialara göre, H.A. tarafından kullanılan 35 ATZ 257 plakalı otomobil, karşı şeritten dönüş yapan M.D.’nin kullandığı 34 THP 05 plakalı taksiyle çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle araçlar savrulurken, otomobil alev alarak yanmaya başladı. Taksi ise aydınlatma direğine çarparak durabildi.

Olay Yerine İtfaiye ve Sağlık Ekipleri Sevk Edildi

Kaza sonucunda araçlarda sıkışan 3 kişi çevredekilerin yardımıyla kurtarıldı. İhbar üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri yaralılara müdahale ederken, itfaiye ekipleri ise yanmaya başlayan otomobile müdahale ederek yangını söndürdü.

Polis Ekipleri Güvenlik Önlemi Aldı

Kaza sonrasında polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alarak yolu trafiğe kapattı. Kullanılamaz hale gelen araçlar çekici yardımıyla kaldırıldıktan sonra trafik normale döndü.

Tanık: “Araçlardaki Yaralıları Çıkardık”

Kazaya tanık olan Doğaner Delidağ, “Otomobil, ticari tam sola dönüş yaparken, hızlı bir şekilde gelip taksiye çarptı. Çarpmanın etkisiyle yan yola geçti, sonra da zaten otomobil yanmaya başladı. Bu araçlardaki vatandaşları çıkardık biz. Arkadaşların yardımıyla diğer yanan araçtan da diğer kişiyi çıkardık” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar