Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cep – Habercep.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Guncel
  4. »
  5. Elon Musk’ın Sosyal Medya Platformu X’te Beğenmeme Butonu Test Ediliyor

Elon Musk’ın Sosyal Medya Platformu X’te Beğenmeme Butonu Test Ediliyor

haber haber -
8 0

Platformda Büyük Değişimler

Elon Musk’ın sosyal medya platformu X’i satın almasının ardından platformda büyük değişimler yaşanıyor. Şimdi ise yeni bir büyük dönüşümün kapıda olduğu söyleniyor.

Beğenmeme Butonu Test Ediliyor

X Daily News’in haberine göre platform, şu anda bir beğenmeme butonunu test ediyor. Sızıntılara göre, bu butonun nasıl görünebileceği de ortaya çıktı. İddialara göre beğenmeme butonu, beğen butonundaki kalp şeklindeki tepki butonunu andıracak ancak aşağı doğru bir ok işareti çıkacak.

Kullanıcıların Endişeleri

Kesin olmasa da, X’e bir beğenmeme butonunun gelme olasılığı, kullanıcıların bunun “kötü bir fikir” olduğu konusunda hemfikir olmasına neden oldu. Bazıları uygulamanın “çok zehirli” hale geleceğini iddia ederken, diğerleri ise beğenmeme düğmesinin eklenmesinin X genelinde bilgilerin filtrelenme şeklini nasıl etkileyebileceği konusunda endişelerini dile getirdi.

Beğenmeme Düğmeleri Tartışma Konusu

Sosyal medya uygulamalarındaki beğenmeme düğmeleri uzun zamandır çevrimiçi kullanıcılar arasında tartışma konusu olmuştur. YouTube, kullanıcıların beğenmeme düğmesine basmasına hâlâ izin verirken, artık her videonun toplam beğenmeme sayısını görme olanağını engelliyor. Eğer X yeni bir beğenmeme butonu tanıtacaksa, bunun bu tarz geri bildirimleri nasıl yansıtacağı belirsizdir.

İlgili Yazılar