Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cep – Habercep.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. İzmir’de 15 Yaşındaki Genç Kızın Öldürülmesi Olayı

İzmir’de 15 Yaşındaki Genç Kızın Öldürülmesi Olayı

haber haber -
34 0

Şüphelilerin Emniyetteki İşlemleri Tamamlandı

İzmir’in Karabağlar ilçesi Hasan Mahallesi’nde bir genç kızın babasının evinde bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan U.E.Y. (15) ve kız çocuğunun babası İ.U.Ç’nin emniyetteki işlemleri tamamlandı. Adliyeye sevk edilen şüphelilerden baba İ.U.Ç. savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı. U.E.Y ise çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.

Olayın Detayları

Olay, İzmir’de 15 yaşındaki H.Ç.Ç’nin babası İ.U.Ç’nin evinde eski erkek arkadaşı olduğu öğrenilen U.E.Y. (15) ile yaşadığı bir tartışma sonucunda gerçekleşti. U.E.Y, kızı bıçaklayarak olay yerinden kaçmıştı. Karabağlar İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme Birimi ekipleri, U.E.Y’yi suç aleti bıçakla yakaladı. Hayatını kaybeden genç kızın babası İ.U.Ç. ise savcının talimatıyla gözaltına alındı.

U.E.Y’nin ifadesinde, H.Ç.Ç’nin eski sevgilisi olduğunu, kendisini aldattığını düşündüğü için genç kızı bıçaklayarak olay yerinden kaçtığını söylediği öğrenildi. Baba İ.U.Ç. ise eşinden ayrıldığını ve yalnız yaşadığını belirterek, kızının arkadaşıyla ziyarete geldiğini ve çocuklar eve geldiklerinde dışarı çıktığını, tekrar içeri girdiğinde kızını kanlar içinde bulduğunu ifade etti.

Bu üzücü olay, İzmir’de infiale yol açarken, soruşturma devam ediyor.

İlgili Yazılar