Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Haber Cep – Habercep.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Guncel
  4. »
  5. Hasan Ali Kaldırım: “Zorlu bir maç bizi bekliyor”

Hasan Ali Kaldırım: “Zorlu bir maç bizi bekliyor”

haber haber -
44 0

Hasan Ali Kaldırım: “Zorlu bir maç bizi bekliyor”

Kayserispor Teknik Direktörü Recep Uçar, ligde bu hafta oynayacakları Fenerbahçe maçı hakkında yaptığı açıklamada, “Taraftarımızın önünde arzu ettiğimiz sonucu alacağımızı düşünüyorum” dedi.

Kayserispor’un deneyimli futbolcusu Hasan Ali Kaldırım da, Fenerbahçe maçının zorlu olacağını belirterek, “Fenerbahçe bu ligin belki de en iyi futbolunu oynayan takımlarından biri ama bizim de iyi bir gidişatımız var. Öz güvenimiz yerinde. Bunu sürdürmek istiyoruz. Sahamızda ve seyircimiz önünde iyi bir futbol sergileyerek, iyi gidişatımızı devam ettirmek istiyoruz. Hedefimiz bu, çalışmalarımız bu yönde. Her şey gayet güzel gidiyor. Devre arasına iki maç kaldı. Alabildiğimiz kadar puan alıp devre arasına öyle girmek istiyoruz. Hedefimiz bu yönde” ifadelerini kullandı.

Forvet oyuncusu Stéphane Bahoken ise, “Çok zorlu bir müsabaka olacak, zor bir maç olacak. Karşımızda çok büyük bir takım var. Galatasaray’ın önünde ligin lideriler. Hücum anlamında da oldukça iyi bir takım. Savunma anlamında Galatasaray’dan daha fazla gol yemiş durumdalar ama çok kuvvetli bir takım. Biz maça hazırız, elimizden gelenin en iyisini yapacağız” diye konuştu. trbettr.info

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir