Monoblok Gövdeli Redüktörler

 Monoblok Gövdeli Redüktörler

Monoblok gövdeli redüktörler, piyasada monoblok gövde içinde kademeli model redüktör halinde üretilmektedir. Redüksiyon ihtiyacının yüksek olduğu alanlarda; akuple gövde şeklinde, daha üst kademelere kadar redüksiyon artırılabilmektedir. Redüktörde kullanılan tüm rulmanlar konik mansuralıdır demek doğrudur.

Tasarımında yüksek ömür hedeflenmektedir. Bazı serilerin çok yönlü bağlantı seçeneklerine ve bazı serilerin de monoblok rijit gövdesine bir yandan da yüksek verim avantajlarına sahip olduğu belirtilmektedir.

Günümüz koşullarında, iç dişli gruplarından ötürü yüksek verim elde edilen redüktörlerdir. Sonsuz vidalı redüktörlerin tork olarak yetersiz kaldığı çalışmalarda yüksek tork, verim sağlaması ve modüler bağlantılı olması nedeniyle, kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Giriş çıkışı paralel bir tasarım olarak çıkışı dolu malzemeden üretilmektedir.

Geniş Kullanım Alanlarında Monoblok Gövdeli Redüktörler

Dişli profilleri taşlandığından dolayı daha verimli ve sessiz olmaları da ayrıca kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İzmir redüktör firmaları arasında Hidco redüktör, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bunun için ciddi laboratuvar yatırımlarının yapıldığını ifade etmek mümkündür. Yüksek tork değerleri ve geniş tahvil oranlarıyla, oldukça avantajlıdır. Ek çözümler ve aksesuarlar, bu yönde oldukça destekleyicidir.

Monoblok redüktör, yüksek dişli kaliteleriyle endüstriyel ortamda kullanıma uygundur. Düşük titreşimde çalışma özelliğiyle, ortama rahatsızlık vermemektedir. 3 kademeli redüksiyonlar, tek bir gövdede sunulmaktadır. Genel olarak tümü ayaklı yapıdadır. Tahrik edilen makineye göre, uygun redüktör seçimi yapılabilmektedir. Redüktörün temel değerleri kapsamında, geniş gövde tipi imkanı sunmaktadır. Ayrıca seçim yapılırken, giriş devrine göre değerlendirme yapılabilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun